Zajímavé nabídky - nejen finančních produktů

Běžný účet bez poplatků

Vyhlásili jsme STOPku bankovním poplatkům

Divíte se nad každým výpisem z účtu, kolik vám banka strhává za nejrůznější poplatky? Vedení účtu zdarma je dnes standardní služba. Využijte online srovnání všech dostupných bankovních účtů a nastavte si ten svůj přesně dle svých požadavků. Plaťte pouze za služby, které skutečně využíváte. Vystavte STOPku poplatkům ještě dnes.
Bezpečné cestování o 50 % levněji

Bezpečné cestování o 50 % levněji

Cestování je velká radost. Přibalte si na své putování do zahraničí spolehlivé cestovní pojištění - vyhnete se vysokým částkám za ošetření. Díky Chytrému Honzovi můžete využít veškerých online slev, které pojišťovny poskytují.
Hypotéka? Teď, nebo nikdy!

Hypotéka? Teď, nebo nikdy!

Aktuální podmínky hypotečních úvěrů jsou stále vynikající! Přemýšlíte o investici do vlastního bydlení? Využijte rychlého online srovnání nabídek a 100% servisu Chytrého Honzy.
Domácnost pod kontrolou?
Víte, jistě, že vaši sousedé mají všechny své spotřebiče v pořádku? Mokré stropy, nepořádek a hlavně škody na vašem majetku. S dobrou pojistkou jde vše snadněji. ;)
Nudí vás banky a pojišťovny?
Vyzkoušejte přístup, které byste od finanční instituce nečekali. Měkoučká pohovka, dobrá káva a přátelský přístup. Naše síť Chytrých adres se rozrůstá po celé ČR. Přijďte na návštěvu.
Termínovaný vklad?
Tento typ spoření je stále velmi oblíbený. Zajímá vás, zda platí, že vám zhodnotí vaše peníze? Zkuste si srovnat všechny dostupné možnosti a rozhodněte se sami.